PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004800}
6,3 1 147
ocen
6,3 10 1 1147
Ray Donovan: The Movie
powrót do forum filmu Ray Donovan: The Movie

Jak w tytule. Trzymam kciuki. Mam złe przeczucia. Filmy fabularne po dobrych serialach Breaking Bad i Deadwood były słabe.

yablonski

Breaking Bad i Deadwood miały sporą przerwę. Breaking miał 6 lat, a Deadwood 13 lat. W porównaniu z tamtymi dwoma, to Ray jest na bieżąco kontynuowany.

ocenił(a) film na 5
WojtasJ_

Niemniej już ostatnie sezony mocno odstawały, więc film fabularny, który będzie przecież kontynuacją tej słabszej formy, dobrze nie rokuje.

Dawidt

Mi tam się podobały ostatnie sezony. Trochę mi zeszło przestawić się z klimatów LA na klimat NY, ale ogólny odbiór mam jak najbardziej pozytywny. Co do Ray Donovan The Movie, to jutro będę mógł powiedzieć czy film godnie zamyka serię ;)

ocenił(a) film na 5
WojtasJ_

OK, szanuję opinię. Na pewno warto już ten temat kończyć, żeby godnie pożegnać Raya i całą resztę ekipy.

Dawidt

U mnie twórcy mają duży plus za samo to, że domykają całość żeby nie zostawić widzów w niepewności. Po ostatnim regularnym odcinku miałem reakcję "WTF??? To koniec???"

ocenił(a) film na 5
yablonski

Wyszło średnio. Same sentymenty i retrospekcje. Bez polotu.

cavern

Racja. Szkoda. Jest przeciętnie, a Ray zasłużył na dużo więcej. I will miss him.

ocenił(a) film na 7
cavern

Udało mi się obejrzeć. Faktycznie rewelacyjnie to nie wypadło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones