PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4982}

Uwolnienie

Deliverance
7,1 9 732
oceny
7,1 10 1 9732
7,8 16
ocen krytyków
Uwolnienie
powrót do forum filmu Uwolnienie

Z całym szacunkiem do tego pana, ale ta rola mu nie wyszła.
Stękał, jęczał tak nienaturalnie, że ciężko to było oglądać.
Ale jakoś przebrnąłem do końca, bo film jako całość można zobaczyć, ale bez rewelacji. Scena gwałtu dosyć szokująca. Takich zwyrodnialców powinni zamykać na dożywocie w izolatce.

immanuel

Scena gwałtu szokująca? Dziwie się... Była pokazana NAD WYRAZ delikatnie, większość trzeba było sobie dopowiedzieć i wyobrazić.

ocenił(a) film na 9
immanuel

A wg mnie zagrał bardzo dobrze - zaszczutego, zagubionego, przestraszonego człowieka, który nagle znalazł się w świecie, którego nie znał, stał się mordercą.

Film absolutnie rewelacyjny. Ogląda się go świetnie. Trzyma w napięciu, zaskakuje. Rewelacyjne kino. Dla mnie 9/10. Polecam wszystkim.

Sceny gwałtu nie było widać, więc nie rozumiem szoku. Nie taki cel miała ta scena, nie była sednem filmu, bez sensu w ogóle o niej wspominać, miała tak marginalne znaczenie. Obejrzyj "Irréversible" z Monicą Bellucci, to zmienisz zdanie o tej scenie (notabene obowiązkowa pozycja, jeśli interesujesz się kinem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones