PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651926}
5,4 10 747
ocen
5,4 10 1 10747
Wyścig po życie
powrót do forum filmu Wyścig po życie

Nie wiem dlaczego ma takie słabe oceny. Moim zdaniem film jest świetny.

ocenił(a) film na 7
be_yourself_ks

Ja jeszcze nie oglądałem, ale już wiem że będzie dobry i dałem 10:)

ocenił(a) film na 3
Eph

no to zbyt mądrze nie zrobiłeś/aś ... wieje nudą na odległość a fabuła woła o pomste do nieba

ocenił(a) film na 1
Eph

potwierdzam, stracone 1,5 h z życia.

Eph

Słabo... bardzo słabo... rzekłbym, że nawet tragicznie...

Eph

Boże zlituj się nade mną...

użytkownik usunięty
Eph

Oceniać film zanim się go obejrzy... tego jeszcze nie widziałem.

ocenił(a) film na 7
Eph

SERIO ?!

Eph

Dla mnie mega fajny poza jednym błędem - o tym pisałem nizej ;) Mega ciekawa i trzymająca w napięciu fabuła, super klimat, efekty, pościgi oraz obsada !!!
Ale co kto lubi ;)
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 5
be_yourself_ks

Pomysł ok , ale reszta tragedia. Mustang 850 km nie może uciec staremu oplow i bmw.

Vicha

Nie może uciec, bo jak byś nie zauważył/-ła jest on opancerzony,a tym samym dużo cięższy niz normalna wersja !!! Ale w tej sprawie mogę się zgodzić,bo mimo wszystko jego max prędkość 140 km/h, to stanowczo za mało - troche z tym przegięli... Ale poza tym film dla mnie mega świetny !!! Co kto lubi ;)
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 5
Vicha

Patrząc na najmocniejszą wersje tego BMW i porównując je do Mustanga to dużej różnicy nie ma w prędkości maksymalnej ;)

be_yourself_ks

Nie mam pojęcia, co mogło Ci się podobać w tym filmie. Fabuła nudna, gra aktorska słaba, akcja dziejąca się przez 90 % filmu w samochodzie.

ocenił(a) film na 7
be_yourself_ks

Ciut słaba ocena fakt są jeszcze gorsze film to taki mocny średniak jednak za Ethana i to że wszystko toczy się praktycznie w aucie jest to mocny + bo lubię wyścigi i takie tam raczej chciałem podwyższyć tą średnią więc takie skromne 7 :).

Adameczek1995

Ja dałbym mu 3, ale, że niektórzy podwyższają, zmuszony jestem tym tokiem rozumowania dać mu 1...

be_yourself_ks

Czasami były nudne sceny ale po za tym film serio super :D Rewelacja to to aż taka nie była żeby uznać to za arcydzieło ale na 8 spoko dla mnie się zalicza :)

ocenił(a) film na 2
be_yourself_ks

And sometimes I despair at what life've become

be_yourself_ks

Hmmm... Po za tym, że samochód jest kandydatem do roli głównej " Niezniszczalnych 4 ", film całkiem niezły...

Osobom, które oczekują, że to będzie kolejna część " Ojca Chrzestnego " odradzam ten film... To czyste kino akcji, nie ma za dużo fabuły, mimo to fajnie oglądnąć sobie wieczorkiem przed TV.

Pozdrawiam.

thorops

Jeden z fajniejszych filmów. Nie rozumiem czemu tak zaniżona ocena!

ocenił(a) film na 7
be_yourself_ks

mi też sie podobał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones