PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98011}

Wyznawcy zła

The Believers
6,0 1 558
ocen
6,0 10 1 1558
5,3 3
oceny krytyków
Wyznawcy zła
powrót do forum filmu Wyznawcy zła

Lepiej dać 10 Avatarowi, nie? Mniej się myśli, więcej efektów, prosto, łatwo, przyjemnie...

ocenił(a) film na 5
ingridcole

Przesadzasz, poza tym nie ma się czym zachwycać.

ocenił(a) film na 8
ingridcole

Avatara w to nie mieszaj, bo to przecież zupełnie różne filmy. Wyznawcy zła to świetna mieszanka thrillera i horroru którą zdecydowanie warto znać. Dziwne że ten film został kompletnie zapomniany i ma tak mało głosów na Film webie.

ocenił(a) film na 8
Heatseeker

bardzo dobry thriller

ocenił(a) film na 8
ingridcole

Wystarczy popatrzeć na scenariusz a zrozumie się dlaczego film jest dobry i zasługuje na dobre oceny. Napisał go Mark Frost, tak właśnie ten pan wraz z panem Lynchem zrealizowali doskonały serial Twin Peaks, także nie trzeba niczego tłumaczyć

ocenił(a) film na 5
syriusz211

To jest niedorzeczne, aby oceniać wysoko film na podstawie innych produkcji, bo "tamte są dobre" lub dlatego, że jest stary. To typowy średniak.

ocenił(a) film na 5
Musekid

Cudowny głos rozsądku.
A poza tym czemu to zawsze musi być, że Avatorowi się daje, a nie Ojcu chrzestnemu? Jak wtedy by się dyskutowało?

ocenił(a) film na 8
ingridcole

Ode mnie mocne 8 za klimat i obłędny taniec Palo ;)

ocenił(a) film na 6
ingridcole

Zgadzam się z tobą,bo bardzo lubię starsze horrory,w podobnym klimacie.Ale niestety ocena filmu się zgadza,bo był on tylko niezły,czegoś w nim zabrakło.Ta cała historia jakoś słabo,bez większych emocji pokazana.Dlatego oceniłem na 6 tylko.

ocenił(a) film na 5
ingridcole

A na tym filmie się niby myśli? Przecież on jest prosty jak konstrukcja cepa. Tu nie ma zagadki żadnej. Wszystko jest tak dosłowne, że aż boli. Film zestarzał się źle i to, że jest stary nie podnosi jego wartości, a wręcz ją obniża. Osobiście uważam, że 6 to i tak wysoko, ale to moja osobista ocena, do której mam prawo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones